بایگانی فروردين ۱۳۹۹ :: 𝓢𝓐ℬ𝓐𝓦𝓔ℬ - صباوب جدیدترین اموزش ها و نرم افزارها

𝓢𝓐ℬ𝓐𝓦𝓔ℬ - صباوب جدیدترین اموزش ها و نرم افزارها

هک اینستاگرام,هک تلگرام,هک وای فای,آموزش هک,آموزش های هک,هک جیمیل,آموزش کرک اکانت,آموزش هک اکانت,آموزش افزایش امنیت,افزایش امنیت,نرم افزار های هک,نرم افزار های کاربری,نرم افزار های کابردی,دانلود نرم افزار,دانلود برنامه,آموزش کار با برنامه,آموزش کار با,چیست؟,نفوز به سیستم,نفوذ به سیستم,نفوز به کامپیوتر,نفوذ به کامپیوتر,نفوز به گوشی,نفوذ به گوشی,هک گوشی,هک سیستم,امینت سیستم,امنیت گوشی,امنیت وبکم,هک وبکم,هک وایفای,هکر وایفای,دانلود کتاب هک,کتاب های کمیاب هک,sabaweb,saba-web,saba-web.ir,صباوب,صبا وب
DERAQOULA www.saba-web.ir - 𝓢𝓐ℬ𝓐𝓦𝓔ℬ - صباوب جدیدترین اموزش ها و نرم افزارها

DęЯǞqΦЦlǞ

𝓢𝓐ℬ𝓐𝓦𝓔ℬ

𝓢𝓐ℬ𝓐𝓦𝓔ℬ
    DERAQOULA www.saba-web.ir - 𝓢𝓐ℬ𝓐𝓦𝓔ℬ - صباوب جدیدترین اموزش ها و نرم افزارها

    💢 آنقدر از زندگي دلتنگ و دلگيرم
    😔(کــــــــــــــه)😔
    روز مرگ خود را جشن مي گيرم 💢


Last Comments

۷ مطلب در فروردين ۱۳۹۹ ثبت شده است

لبخند دوره آموزشی شکستن قفل برنامه ها یا کرک برنامه ها لبخند

لبخندسلام به کاربران عزیز صباوب در این آموزش با نرم افزار Apk Signer آشنا میشیملبخند

توسعه دهندگان اندروید، در مراحل پایانی پروژه و قبل از انتشار برنامه در یکی از مارکت های موجود مانند گوگل پلی ، کافه بازار و... مسئله ی امضا کردن برنامه از طریق کلید (Keystore) رو تجربه کرده اند. امضا کردن برنامه باعث می شود مطمئن شویم که تنها افراد مجاز بتوانند برنامه را در آینده بروز رسانی کنند و بنابراین با این کار از دسترسی افراد غیر مجاز جهت بروزرسانی برنامه جلوگیری می کنیم. با این حال، به علت اینکه کلید برنامه ها، عضو مهمی از آنها محسوب می شود، در شرایطی خاص، ممکن است توسعه دهنده را دچار مشکلات زیادی کند. به علت معایب روش فعلی امضا کردن برنامه ها (که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد)، روشی دیگری جهت امضا کردن برنامه ها توسط گوگل پلی (Google Play App Signing) ارائه شده تا فرایند انتشار برنامه ها ساده تر و البته امن تر صورت گیرد. متاسفانه تا لحظه ی نگارش این مقاله، این روش فقط برای انتشار برنامه در مارکت رسمی گوگل(Google Play) ارائه شده و مارکت های ایرانی از این روش پشتیبانی نمی کنند. در این مقاله، قصد داریم این روش جدید به همراه مزایا و معایب آن را معرفی کنیم.

سلام به کاربران عزیز در این پست برای شما عزیزات با قالب Glory وردپرس رو قرار دادم که امکانات بسیار خوبی داره امیدوارم لذت ببرین.

قیمت اصلی 65 هزارتومان در اینجا 40 هزارتومان میباشد

نرم افزار x-netstat

سلام به کاربران عزیز صباوب در این مطلب قصددارم برنامه x-netstat رو بهتون معرفی کنم که داری امکانات بسیار زیادی هستش.